20.novembris – Vaboles vidusskolas dzimšanas diena!

Novembris Vaboles vidusskolas saimei ir notikumiem bagāts mēnesis. Tikko kā aizvadīta Lāčplēša diena un nosvinēta valsts 101.dzimšanas diena, bet Vaboles vidusskolā svētki turpinās. Pēc Centrālā valsts arhīva informācijas Vaboles vidusskolas dibināšanas diena ir 1919.gada 20.novembris, tāpēc tieši šajā dienā svinējām savus svētkus. Visas dienas garumā tika iemūžināti skolas simtās gadadienas mirkļi. Pēcpusdienā skolas saime pulcējās kopā uz svinīgu pasākumu, kurā atsaucām atmiņā skolas dibināšanas notikumus un vēstures faktus. Skolas pavārītes skolēniem bija sagādājušas lielu un garšīgu pārsteigumu – dzimšanas dienas torti, kas radīja īpašu svētku noskaņu.

Gaidot skolas simtgadi, skolotāju kolektīvs ar svecīšu gaismiņām un piemiņas brīžiem kapos godināja mūžībā aizgājušos Vaboles vidusskolas skolotājus, bet piektdien, 22.novembrī visi pulcējāmies Līksnas dievnamā uz sv.Misi, par ko sirsnīga pateicība Līksnas draudzes prāvestam A.Lapinskim.

Svētku nedēļa noslēdzās 23.novembrī ar svinīgu Vaboles vidusskolas simtgades pasākumu “Ticot, cerot un mīlot…”, pēc kura atmiņu un satikšanās vakars turpinājās skolas telpās, bet par jautrību un muzikālo noformējumu ballē rūpējās grupa “Atkal kopā”.

Sirsnīga pateicība visiem, kas iesaistījās skolas jubilejas pasākuma organizēšanā un gatavošanā – skolēniem, skolotājiem, tehniskajiem darbiniekiem. Īpaša pateicība pasākuma viesiem un absolventiem par mīļajiem vārdiem un sirsnīgajiem apsveikumiem!

23. novembra pasākuma fotogrāfijas un video skatāmi rakstā “Vaboles vidusskolai – 100

 

Kristīne Kucina,

direktores vietniece audzināšanas jomā